proteine ​​soje Textured |

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  FAQ

  Produkt Tags

  Emri i produktit:proteina Textured soy

  CAS No .:NA

  EINECS No: NA

  MF: NA

  Pesha molekulare: NA

  Vendi i origjinës: Kina (kontinent)

  Dukje:Solide

  Stabilitetit: qëndrueshme

  proteina textured soje, proteina, blej aditivëve të ushqimit

  Ne jemi të aditivëve të ushqimit prodhim kinez të ofrojë produkte të ndryshme proteinike përfshirë sojë lecithin, Textured Sojë proteinave.

  Shënim: Specifikim Custom prodhon mund të sigurohet sipas kërkesave të përdoruesit.

  Performanca produkt
  Produkti është bërë nga proteina izoluar, koncentrohen proteina soje, miell temperaturë të ulët soje, gluten gruri dhe niseshte sipas një proporcion të caktuar trajtuar nga nxjerrje, temperaturë të lartë dhe presion të lartë, kështu që ka thithjen e ujit e mirë, ruajtja e naftës dhe i butë Struktura fibra, dhe shijen e saj është më e ngjashme me mish, e cila është një ideal aditivëve të lartë të proteinave dhe pajisje të produkteve soje. Produktet përfshijnë TW seri, seri TC, seri TF dhe seri TB.

  Aplikimi
  Ajo është përdorur gjerësisht në dietë vegjetariane, produkteve të mishit, restorante, ushqime të lehta dhe salcat, etj

  Storage kusht
  Shitore në një enë të mbyllur dhe vendin në një vend të freskët, e thatë.

  model përmbajtja e proteinave Zona e aplikimit
  TW seri 50% -75% Sallam, ushqim të shpejtë të ngrira, restorante, ushqime të lehta, sauces
  seri TC 50% -75% dietë vegjetariane, produktet e mishit, restorante, ushqime të lehta, salcat
  seri TF 50% -75% dietë vegjetariane, produktet e mishit, restorante, ushqime të lehta, salcat
  seri TB 50% -75% dietë vegjetariane, produktet e mishit, restorante, ushqime të lehta, salcat
  paketim
  Këto standarde Specifikimet janë vetëm për referencë, specifikim me porosi prodhon janë të mirëpritur. Më shumë informacion të detajuar, duke përfshirë fletë MSDS, peshës së lotit, paketim kusht, kohë të çojë dhe çmimi janë të gjithë të gatshëm në bazë të kërkesës, ju lutem vetëm të klikoni në kërkesën për kuotim, ju do të merrni përgjigjen tonë të shpejtë brenda 24 orëve.

 • Previous:
 • Next:

 • Q1: Unë jam i interesuar në produktet tuaja, por tani unë jam nga Kina, mund të ju ofrojnë etiketat tuaja në vendin tim?
  A1: Sigurisht. Ne kemi marrë përvojë të plotë eksportimit, dhe nuk ka rëndësi se ku je, ne mund të organizojmë ofrimit për ju, ose nga deti, nga ajri apo nga të shprehur, në varësi të nevojës tuaj.

  Q2: Si mund të marr mostra?
  A2 Ne mund t'ju japin një mostër të lirë për produktet tona ekzistuese, koha çojë është rreth 1-2 ditë. Ju duhet për të paguar koston e ofrimit mostër, Nëse keni nevojë për mostrat sipas dizajnit tuaj, kostoja mostra duhet të jetë i ngarkuar nga ju. Ora çojë është rreth 5 ditë.

  Q3: A është e mundur për të zakonit etiketat me dizajnin tim?
  A3: Po, dhe ju vetëm duhet të na dërgoni vizatimet ose veprave të artit, atëherë ju mund të merrni ju dëshironi.

  Q4: Si mund të nxjerrë pagesën për ju?
  A4: Ne mund të marrë pagesën tuaj nga T / T, RUAJTJE ose Western Union e cila është e rekomanduar dhe ne gjithashtu mund të merrni nga L / C, D / P, D / A. OA

  Q5: How do you check all the goods in the production line?
  A5: Ne kemi inspektimit spot dhe të inspektimit të produktit të përfunduar. Ne kontrolloni mallrat kur të hyjnë në procedurën e prodhimit hapin e ardhshëm

 • INQUIRY DETAILS *

  INQUIRY NOW
  • captcha

  Related Products

  WhatsApp Online Chat!