Soy Protein Isolate |

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

FAQ

Produkt Tags

Emrat e tjera: Soy Protein izoluar

Vendi i origjinës: Kina (kontinent)

Lloji: Aciditeti rregullatorëve, antioksidantë, përtypet bazat e ngjitjes, colorants, emulsifiers, Përgatitjet enzimë, aromatizues Agents, të ushqyerit Enhancers, preservatives, Stabilizator, sweeteners, trashese

Emri i produktit: Soy Protein izoluar

Dukje: e bardhë


Emri i produktit Soy Protein izoluar
Prezantimi Përqendrohen soje Protein është bërë nga JO-OMGJ sojës.
Koncentrat soje proteinave është i përpunuar nga teknologjia avantazh i nxjerrjes alkoolit. Ajo ka të mirë
xhelatinë, dispersibility qëndrueshme, përmbajtje të lartë e proteinave dhe ujë të mirë të detyrueshme, si dhe aftësinë emulsification.
 
Proteine soje është proteina soje me përmbajtjen më të lartë të proteinave. Kjo është bërë nga miell soje çyndyrosur duke
hequr shumica e yndyrave dhe karbohidratet, japin një produkt me proteina 90 për qind. Prandaj, soje
proteina izoluar ka një shije shumë neutral në krahasim me produktet e tjera soje. Sepse shumica e
karbohidrateve janë hequr, marrja e izoluar proteine soje nuk shkakton fryrje. Pastër proteine soje
izoluar është e vështirë për të gjetur në dyqane dhe është përdorur kryesisht nga industria ushqimore dhe më pak nga ana e konsumatorëve. Ndoshta
ju mund të gjeni atë në
dyqanet e shëndetit ose në pjesën e farmacisë e supermarketit. Ajo është kryesisht gjetur kombinuar me të tjera ushqimore
përbërës; për shembull, pluhur soje protein shake është një përzierje e proteine soje izoluar me shije, minerale
dhe vitamina.
shfaqje Drita Powder Yellow
Crowd përshtatshëm Përdorimi i përshtatshëm për diabet, të moshuarit dhe njerëzit e dhjamosur me presionin e lartë të gjakut apo sëmundje kardiovaskulare
pacientët si sheqer zëvendësim.


 • Previous:
 • Next:

 • Q1: Unë jam i interesuar në produktet tuaja, por tani unë jam nga Kina, mund të ju ofrojnë etiketat tuaja në vendin tim?
  A1: Sigurisht. Ne kemi marrë përvojë të plotë eksportimit, dhe nuk ka rëndësi se ku je, ne mund të organizojmë ofrimit për ju, ose nga deti, nga ajri apo nga të shprehur, në varësi të nevojës tuaj.

  Q2: Si mund të marr mostra?
  A2 Ne mund t'ju japin një mostër të lirë për produktet tona ekzistuese, koha çojë është rreth 1-2 ditë. Ju duhet për të paguar koston e ofrimit mostër, Nëse keni nevojë për mostrat sipas dizajnit tuaj, kostoja mostra duhet të jetë i ngarkuar nga ju. Ora çojë është rreth 5 ditë.

  Q3: A është e mundur për të zakonit etiketat me dizajnin tim?
  A3: Po, dhe ju vetëm duhet të na dërgoni vizatimet ose veprave të artit, atëherë ju mund të merrni ju dëshironi.

  Q4: Si mund të nxjerrë pagesën për ju?
  A4: Ne mund të marrë pagesën tuaj nga T / T, RUAJTJE ose Western Union e cila është e rekomanduar dhe ne gjithashtu mund të merrni nga L / C, D / P, D / A. OA

  Q5: How do you check all the goods in the production line?
  A5: Ne kemi inspektimit spot dhe të inspektimit të produktit të përfunduar. Ne kontrolloni mallrat kur të hyjnë në procedurën e prodhimit hapin e ardhshëm

 • INQUIRY DETAILS *

  INQUIRY NOW
  • captcha

  Related Products

  WhatsApp Online Chat!