Propyl acetate | 109-60-4

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  FAQ

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Propyl acetate

  CAS Nr: 109-60-4

   

  MF: C5H10O2

  Pesha molekulare: 102,13

   

  EINECS: 203-686-1

  Ngjyra: likuid transparent

  Melting Point: -95 ° C (lit.)

  Densiteti: 0,888 g / mL

  Propyl acetate, Propyl acetate manufacturer

  Grupi më i pasur është një nga ndërmarrjet prodhuese kryesore acetate propil në Kinë

   

 • Previous:
 • Next:

 • Q1: Unë jam i interesuar në produktet tuaja, por tani unë jam nga Kina, mund të ju ofrojnë etiketat tuaja në vendin tim?
  A1: Sigurisht. Ne kemi marrë përvojë të plotë eksportimit, dhe nuk ka rëndësi se ku je, ne mund të organizojmë ofrimit për ju, ose nga deti, nga ajri apo nga të shprehur, në varësi të nevojës tuaj.

  Q2: Si mund të marr mostra?
  A2 Ne mund t'ju japin një mostër të lirë për produktet tona ekzistuese, koha çojë është rreth 1-2 ditë. Ju duhet për të paguar koston e ofrimit mostër, Nëse keni nevojë për mostrat sipas dizajnit tuaj, kostoja mostra duhet të jetë i ngarkuar nga ju. Ora çojë është rreth 5 ditë.

  Q3: A është e mundur për të zakonit etiketat me dizajnin tim?
  A3: Po, dhe ju vetëm duhet të na dërgoni vizatimet ose veprave të artit, atëherë ju mund të merrni ju dëshironi.

  Q4: Si mund të nxjerrë pagesën për ju?
  A4: Ne mund të marrë pagesën tuaj nga T / T, RUAJTJE ose Western Union e cila është e rekomanduar dhe ne gjithashtu mund të merrni nga L / C, D / P, D / A. OA

  Q5: How do you check all the goods in the production line?
  A5: Ne kemi inspektimit spot dhe të inspektimit të produktit të përfunduar. Ne kontrolloni mallrat kur të hyjnë në procedurën e prodhimit hapin e ardhshëm

 • INQUIRY DETAILS *

  INQUIRY NOW
  • captcha

  Related Products

  WhatsApp Online Chat!