POLY (Vinyl acetate) | 9003-20-7

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  FAQ

  Produkt Tags

  Emri i produktit:POLY (Vinyl acetate)

  CAS No .:9003-20-7

  EINECS No: 203-545-4

  MF: [CH2CHCOOCH3] n

  Pesha molekulare: NA

  Vendi i origjinës: Kina (kontinent)

  Dukje:White

  Stabilitetit: qëndrueshme

  acetate polivinili, agjent Gum bazë sheqeri, blej aditivët e ushqimit

  Ne jemi të aditivëve të ushqimit prodhim kinez të ofrojë produkte të ndryshme sheqerit Gum agjent bazë duke përfshirë acetat polivinil, Ester Gum.

  Shënim: Specifikim Custom prodhon mund të sigurohet sipas kërkesave të përdoruesit. Performanca produkt
  1. raft e gjatë jeta
  2. Shkalla e lartë tharje
  3. Easy operacion
  4. Ekologjikisht miqësore
  5. Strong adhesion strength

  Aplikimi
  si material kryesor para të bazës çamçakëz, është elastomer dhe substancat përtypet, gjithashtu është një film i mirë formimin dhe shije ndjenjë materiale përmirësim. Baza PVAC gum ka ndjenjë të mirë shije, flluskë e madhe formimin, trashje film flluskoj dhe jo goja ngjitet. çamçakëz përtypet bërë e kësaj baze PVAC çamçakëz nuk vjen lirshme, nuk plas në dimër, nuk ngjitet, jo Veting në verë, me afat të gjatë.

  Storage kusht
  Shitore në një enë të mbyllur dhe vendin në një vend të freskët, e thatë.

  artikull PVAC-L PVAC-M PVAC-H
  Viskoziteti (mPa.s) 1,1-1,5 2,35-2,65 2,8-3,5
  Paqëndrueshme Matter (max.) 1% 1% 1%
  acid acetik i lirë (max.) 0.05% 0.05% 0.05%
  Acetate mbetur vinyl
  monomer (max.)
  5mg / kg 5mg / kg 5mg / kg
  Plumbi (max.) 3 mg / kg 3 mg / kg 3 mg / kg
  përgjithshme Arseni (max.) 3 mg / kg 3 mg / kg 3 mg / kg
  mercury përgjithshme (max.) 0.5mg / kg 0.5mg / kg 0.5mg / kg
  Kadmium (max.) 1mg / kg 1mg / kg 1mg / kg
  zbutur pikë 73-85 86-99 95-106
  paketim
  Këto standarde Specifikimet janë vetëm për referencë, specifikim me porosi prodhon janë të mirëpritur. Më shumë informacion të detajuar, duke përfshirë fletë MSDS, peshës së lotit, paketim kusht, kohë të çojë dhe çmimi janë të gjithë të gatshëm në bazë të kërkesës, ju lutem vetëm të klikoni në kërkesën për kuotim, ju do të merrni përgjigjen tonë të shpejtë brenda 24 orëve.

 • Previous:
 • Next:

 • Q1: Unë jam i interesuar në produktet tuaja, por tani unë jam nga Kina, mund të ju ofrojnë etiketat tuaja në vendin tim?
  A1: Sigurisht. Ne kemi marrë përvojë të plotë eksportimit, dhe nuk ka rëndësi se ku je, ne mund të organizojmë ofrimit për ju, ose nga deti, nga ajri apo nga të shprehur, në varësi të nevojës tuaj.

  Q2: Si mund të marr mostra?
  A2 Ne mund t'ju japin një mostër të lirë për produktet tona ekzistuese, koha çojë është rreth 1-2 ditë. Ju duhet për të paguar koston e ofrimit mostër, Nëse keni nevojë për mostrat sipas dizajnit tuaj, kostoja mostra duhet të jetë i ngarkuar nga ju. Ora çojë është rreth 5 ditë.

  Q3: A është e mundur për të zakonit etiketat me dizajnin tim?
  A3: Po, dhe ju vetëm duhet të na dërgoni vizatimet ose veprave të artit, atëherë ju mund të merrni ju dëshironi.

  Q4: Si mund të nxjerrë pagesën për ju?
  A4: Ne mund të marrë pagesën tuaj nga T / T, RUAJTJE ose Western Union e cila është e rekomanduar dhe ne gjithashtu mund të merrni nga L / C, D / P, D / A. OA

  Q5: How do you check all the goods in the production line?
  A5: Ne kemi inspektimit spot dhe të inspektimit të produktit të përfunduar. Ne kontrolloni mallrat kur të hyjnë në procedurën e prodhimit hapin e ardhshëm

 • INQUIRY DETAILS *

  INQUIRY NOW
  • captcha

  Related Products

  WhatsApp Online Chat!