1-Hexen-3-ol | 1-Hexen-3-ol

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  FAQ

  Produkt Tags

  Emri i produktit:1-Hexen-3-ol

  CAS No .:4798-44-1

  EINECS No: 225-355-0

  MF: C6H12O

  Pesha molekulare: 100,16

  Vendi i origjinës: Kina (kontinent)

  Dukje:Drita të lëngshme të verdhë

  Stabilitetit: qëndrueshme

  1-Hexen-3-ol, Ushqimit dhe aroma, blej aditivët e ushqimit

  Ne jemi të aditivëve të ushqimit kineze prodhimin japin nuancë të ndryshme për produktet ushqimore, duke përfshirë 3-metil-6-t-butylphenol, 1-Hexen-3-ol.

  Shënim: Specifikim Custom prodhon mund të sigurohet sipas kërkesave të përdoruesit. Performanca produkt
  Light yellow liquid, have a pleasing odor.Aplikimi
  Use as food spices.

  Storage kusht
  Shitore në një enë të mbyllur dhe vendin në një vend të freskët, e thatë.

  specifikimet
  shfaqje dritë të lëngshme të verdhë
  Dendësia 0.83g / cm3
  Pika e shkrirjes -15 ℃
  Pikë vlimi 133,9 ° C, në 760 mmHg
  shqyrtim 99%
  Të tjerët
  paketim 100g / qese, 500g / qese ose shishe, 1kg / qese ose shishe,
  25 kg / daulle ose packedon kërkesave të klientëve.
  Paketa Custom mund të sigurohet sipas kërkesave të përdoruesit.
  Këto standarde Specifikimet janë vetëm për referencë, specifikim me porosi prodhon janë të mirëpritur. Më shumë informacion të detajuar, duke përfshirë fletë MSDS, peshës së lotit, paketim kusht, kohë të çojë dhe çmimi janë të gjithë të gatshëm në bazë të kërkesës, ju lutem vetëm të klikoni në kërkesën për kuotim, ju do të merrni përgjigjen tonë të shpejtë brenda 24 orëve.

 • Previous:
 • Next:

 • Q1: Unë jam i interesuar në produktet tuaja, por tani unë jam nga Kina, mund të ju ofrojnë etiketat tuaja në vendin tim?
  A1: Sigurisht. Ne kemi marrë përvojë të plotë eksportimit, dhe nuk ka rëndësi se ku je, ne mund të organizojmë ofrimit për ju, ose nga deti, nga ajri apo nga të shprehur, në varësi të nevojës tuaj.

  Q2: Si mund të marr mostra?
  A2 Ne mund t'ju japin një mostër të lirë për produktet tona ekzistuese, koha çojë është rreth 1-2 ditë. Ju duhet për të paguar koston e ofrimit mostër, Nëse keni nevojë për mostrat sipas dizajnit tuaj, kostoja mostra duhet të jetë i ngarkuar nga ju. Ora çojë është rreth 5 ditë.

  Q3: A është e mundur për të zakonit etiketat me dizajnin tim?
  A3: Po, dhe ju vetëm duhet të na dërgoni vizatimet ose veprave të artit, atëherë ju mund të merrni ju dëshironi.

  Q4: Si mund të nxjerrë pagesën për ju?
  A4: Ne mund të marrë pagesën tuaj nga T / T, RUAJTJE ose Western Union e cila është e rekomanduar dhe ne gjithashtu mund të merrni nga L / C, D / P, D / A. OA

  Q5: How do you check all the goods in the production line?
  A5: Ne kemi inspektimit spot dhe të inspektimit të produktit të përfunduar. Ne kontrolloni mallrat kur të hyjnë në procedurën e prodhimit hapin e ardhshëm

 • INQUIRY DETAILS *

  INQUIRY NOW
  • captcha

  Related Products

  WhatsApp Online Chat!