• 495
  • 1920-495
  • Food Additives Manufacturer
  • 5
  • 6

Rreth Ruizheng

Shanghai Ruizheng Technology co., Ltd, u themelua në vitin 2012, është vendosur në qendër më të rëndësishme ekonomike dhe globale Kinës port të rëndësishëm tregtar të Shangait. Ajo është një prodhues i madh globale kimike e cila është e specializuar në prodhimin e hulumtimit dhe tregtimin e intermediates OLED, intermediates farmaceutike, aditivëve të ushqimit dhe intermediates materiale gome. Kompania jonë ka importit dhe eksportit të pavarur dhe të drejtën dhe produktet tona janë eksportuar në të gjithë botën ...

Merrni lajmet e fundit dorëzuar të përditshme!

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Partnerët tanë

WhatsApp Online Chat!