за нас

Шангај Ruizheng технологија ко., Ltd е основана во 2012 година, се наоѓа во најважниот економски центар на Кина и на глобалната важен трговски порта на Шангај. Тоа е голема глобална хемиски производител кој е специјализиран за производство на истражување и трговија на OLED посредници, фармацевтски посредници, адитиви во храната и гумени материјал напредок. Нашата компанија има независна увоз и извоз во право, а нашите производи се извезуваат во целиот свет.

Компанијата воведува домашни и странски напредна технологија, има домашно производство опрема за прва класа и одличен квалитет инспекција опрема. Ние секогаш се придржуваат до "квалитет прво, клиентите прво" принцип. Шангај Ruizheng технологија ко., Ltd залага за постојано подобрување на квалитетот на производите и услугите преку иновации на технологија и услуги. 

Мисијата на нашата компанија е да ги задоволи клиентите и да се направи вработените среќни. Нашата визија е да стане меѓународно конкурентна глобална корпорација и да стане лидер на хемиската надворешна трговија индустрија.

Со принципот на "прв клиент, професија, прво, чесност првиот", најбогатиот група е посветена да им обезбеди на клиентите со најсовршени производи и услуги. Нашите вработени се придржуваат кон единство, страст, упорност, споделување, понудената концепт, ние ќе ги обедини сите кои можат да бидат обединети и да се страстни и ефикасно да се направи нашата работа. Споделување на нашата мудрост, посветувајќи нашиот тим, и конечно остварување на понудената ситуација на клиентите, вработените и компании.


WhatsApp Онлајн Chat!