• ПГ
  • 甜味剂
  • 495
  • 1920-495
  • Food Additives Manufacturer
  • 5
  • 6

за Ruizheng

Шангај Ruizheng технологија ко., Ltd е основана во 2012 година, се наоѓа во најважниот економски центар на Кина и на глобалната важен трговски порта на Шангај. Тоа е голема глобална хемиски производител кој е специјализиран за производство на истражување и трговија на OLED посредници, фармацевтски посредници, адитиви во храната и гумени материјал напредок. Нашата компанија има независна увоз и извоз во право, а нашите производи се извезуваат во целиот свет ...

Повикај ги најновите вести доставени секојдневно!

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

нашите партнери

WhatsApp Онлајн Chat!